4.3.2012 (nedela) Zimný prejazd Oravskou Magurou 2 ( Príslop – Tvrdošín )
Prvú marcovú nedeľu sa uskutočnil bežkársky prejazd Oravskej Magury organizovaný OKST Nižná už po 41. krát. Podujatia sa zúčastnilo 20 našich členov, asi 6 členov KST DK, autobus turistov z Brezna a niekoľko miestnych. Dokopy nás bolo asi do 70 účastníkov. Štartovalo…
Čítať viac




